ua

Адрес

Україна, м. Харків, провулок Дизайнерський, 18

Троїть двигун — в чому причина?

18 років досвіду
26000+ виконаних діагностик
10000+ відремонтованих авто
Більше 1000 відгуків
Гарантії до 24 місяців
Сертифікований KYB та Sachs сервіс
Переможець Ukrainian Business Award 2025
Найкраща СТО 2020-2021

Записатися


    Чому троїть двигун

    Ця проблема знайома багатьом власникам автомобілів, які довгий час їздять на новому чи відносно новому автомобілі.

    У будь-якому двигуні є певна кількість циліндрів, в які надходить паливна суміш. Вона вибухає, рухаючи поршні, і в результаті колеса обертаються, змушуючи автомобіль рухатися. Однак іноді буває так, що один або кілька циліндрів починають працювати некоректно. В результаті двигун починає вібрувати, створюючи відчуття, що він ось-ось вискочить із моторного відсіку. Це також супроводжується характерними бавовнами у глушнику. Так проявляється проблема з троїнням двигуна на холодну, і що найнеприємніше, це може відбуватися як постійно, так і періодично.

    Основні причини, чому троїть двигун

    1. Неправильна іскра запалювання – найчастіша причина, що веде до неприємних наслідків.
    1. Проблеми зі свічками запалювання:
    • Порушення ізоляції свічки. Щоб перевірити це, достатньо оглянути свічки та знайти пробій на одній або кількох із них. Зніміть ковпачок та огляньте керамічний ізолятор.
    • Можливі пошкодження гумової чи силіконової ізоляції високовольтного дроту свічки. Ці пошкодження можна легко виявити: запустіть двигун та розпорошіть воду на свічки. У місцях пошкодження ізоляції з’явиться іскріння. У цьому випадку двигун троїть лише за вологої погоди.
    1. Несправна котушка запалювання. Для перевірки покладіть зняту свічку різьбленням до маси, забезпечивши надійний контакт із ковпачком, та запустіть двигун. Якщо іскра є – котушка справна.
    1. Уламки електронного розподільника запалювання. Хоча комутатор рідко виходить із ладу, його треба перевірити.
    1. Проблеми зі свічками – найчастіша причина. Візуально огляньте свічки на іскри. За необхідності замініть свічки на нові.

    Порушення у подачі повітря:

    1. Порушення герметичності системи подачі повітря. Закрийте трубу впуску і накачайте компресором повітря до тиску трохи більше 0,5 атмосфер. Якщо десь чути свист – проблема у герметичності.
    2. Нестача повітря в системі може бути викликана несправними заслінками або засміченим повітряним фільтром.
    3. Некоректна робота блоку управління – він може неправильно оцінювати кількість повітря, що надходить. Для діагностики та вирішення цієї проблеми буде потрібна допомога фахівця.

    Порушення у подачі палива:

    1. Перевірте тиск у системі подачі палива. Якщо тиск низький, перевірте роботу паливного насоса або клапана тиску. Нестача палива викликає троїння двигуна.
    2. Проблеми з форсунками – вони можуть бути несправними або забрудненими. Краще перевіряти форсунки на СТО, де є спеціальне обладнання для їх перевірки та очищення. Хоча можна спробувати зробити це самостійно, якісно очистити форсунки у гаражі складно.
    3. Перевірка блоку керування двигуна – він може працювати некоректно. Для його налаштування краще звернутися до СТО.

    Знижена компресія:

    Ця проблема пов’язана з прогорання поршнів, клапанів та іншими серйозними пошкодженнями. У цьому випадку знадобиться дефектування та капітальний ремонт двигуна, що може призвести до значних фінансових витрат.

    Залишилися питання, заповніть форму і ми передзвонимо Вам



      ОТЛИЧНО
      на основании 1000 отзывы
      Виталий Ковалев
      Виталий Ковалев
      2025-12-28
      Хорошее СТО, рекомендую. Менял свечи в дизеле, приняли сразу (не стоял перед боксом в ожидании - это важно!), работу сделали хорошо, очень приятный администратор. Попросил проверить старые свечи и отдать если будет хоть одна нормальная - без проблем, проверили, отдали. Цену озвучили сразу, предложили на выбор несколько вариантов свечей, проконсультировали... Впечатления только положительные.
      Пилипенко Тетяна
      Пилипенко Тетяна
      2025-12-26
      Обслуговували на цьому СТО свій автомобіль (заміна передніх стоєк та саленблоків). Все було зроблено швидко і якісно. Дуже вдячні співробітникам за організацію, ремонт та сервіс.
      Volodymyr Yurchenko
      Volodymyr Yurchenko
      2025-12-25
      Рекомендую цей сервіс. Чистив форсунки прямого вприску, роботою задоволений.
      Анатолій Гребіник
      Анатолій Гребіник
      2025-12-18
      Роботи по ремонту на відмінно. дякую
      Виталий Брусенцев
      Виталий Брусенцев
      2025-12-10
      Был клиентом этого сервиса, но дважды обманули. В августе 2023 впервые обратился к ним для диагностики и ремонта американки BMW X5 (2011), привезенной из США. Ремонт длился 1 месяц, но в основном она стояла рядом с сервисом под открытым небом. Фактически ремонт длился 3 дня у разных мастеров, просто большая очередь к ним. Полностью всю обслужили. В результате 80К запчасти и жидкости, 30К работа. К сожалению, в ходе ремонтных работ не были предоставлены старые запчасти или хотя бы их фотофиксация перед/после замены. На мой запрос предоставить старые запчасти сказали, что их выбросили. Через 2 месяца в акте выполненных работ заметил, что дважды записан Шланг тормозной по 950 грн. Обратился на сервис за возмещением переплаты, сказали, что поменяли с двух сторон, хотя в выполненных работах указана замена одного шланга. Могли конечно проверить по заказам запчастей к моей машине, но не стали этого делать. Денег не вернули. Ладно, думаю, буду внимательнее на будущее. Летом этого года перестала светить лампочка ближнего света слева. Заехал снова на это СТО узнать, могут ли заменить и сколько это будет стоить. Цена конечно космическая на лампочки для Х5, но согласился на средний контингент цен. Сами лампочки обошлись у них где-то 2600 грн., а менять нужно обе к сожалению, чтобы свет не отличался. Электрик сказал, что нужно минут 40 для замены 1 лампочки. Он это делал впервые, как выяснилось. Учился это делать на моей машине. Поменял обе лампочки за 20 минут, но стоимость услуг не изменилась. А это 800 грн. за замену каждой лампочки. Пока сидел у них в "офисе" в ютубе увидел как это делается за 5 минут, только рука должна быть небольшая. На мои возмущения работники сервиса не отреагировали. Всем будущим клиентам рекомендую не торопиться обращаться на это СТО. Некоторые вещи можно сделать самому. Также запчасти и жидкости лучше привозить свои, так будет дешевле, если к ним обратитесь. Обязательно изучите их прейскурант. Не спешите, а то успеете, как я! Это СТО не единственное в Харькове!
      Dima Shmatok
      Dima Shmatok
      2025-12-04
      Чудовий сервіс та обслуговування
      Константин Крицын
      Константин Крицын
      2025-11-28
      Отличный сервис. Отзывчивый персонал. Мастера - профессионалы. Обратился впервые. Быстро сделали диагностику, выявили проблемы. Сразу посчитали стоимость запчастей и работ. В назначенное время пригнал авто, забрал в заранее оговоренный срок. Дополнительно проконсультировали и оказали помощь после ремонта. Сервис рекомендую!!!
      Top